
huwelijkstraining (1e avond van de vijf)
We nodigen echtparen uit om een avondje uit te gaan voor een heerlijke maaltijd en een goed gesprek.
Een goed huwelijk vraagt regelmatig onderhoud. Daarom organiseren wij vijf ‘diner voor twee’ -avonden in ‘de Verbinding’. Tijdens het eten kun je als echtpaar nadenken over onderwerpen die belangrijk zijn voor het hebben van een goed huwelijk.
Tussen het eten door zijn er korte inleidingen die met het thema van de avond te maken hebben en vervolgens gaat ieder stel afzonderlijk met elkaar in gesprek aan de hand van concrete gespreksvragen.
De cursus is bedoeld voor echtparen van verschillende leeftijden en met verschillende culturele en religieuze achtergronden, die het belangrijk vinden om extra aandacht te besteden aan het verdiepen van hun relatie. De avonden zijn bedoeld voor ieder stel dat wil werken aan hun relatie. Het maakt niet uit of je net twee jaar bij elkaar bent, of meer dan dertig jaar. Deze avonden helpen je je relatie verder te verbeteren.
De data en thema’s zijn:
3 mei 2025 Wat is de basis van een goed huwelijk?
17 mei 2025 Hoe communiceer je op een goede manier?
31 mei 2025 Hoe kun je omgaan met conflicten?
14 juni 2025 Hoe creëer je veiligheid en vertrouwen?
28 juni 2025 Hoe groeien we in romantische liefde?
De avonden beginnen om 18:30 uur en we ronden uiterlijk 21:00 uur af.
Het is belangrijk dat je je aanmeldt, zodat we je komst kunnnen voorbereiden.